Speakers Frederik Andersen
Frederik Andersen

COO  | Change Incorporated A VICE Media Company

Frederik Andersen, 20 yıllık Uluslararası deneyimi ile, yaratıcılığın bir işin kolaylaştırılması veya dönüştürülmesinde anahtar rol oynadığı kesişimde çapraz medya ve çapraz endüstri üzerinde çalışıyor. VICE’ın sahip olduğu, ölçülebilirliği hızlandırmak için yanlış bilgi modelini kırmayı amaçlayan amaca yönelik bir medya şirketi üzerinde operasyonlar yürütüyor, kişisel sağlıktan küresel çevre konularına kadar temaları kapsayan toplumumuzdaki olumlu değişimler için çalışıyor

Frederik, disiplinler arası düşüncenin toplumun en büyük sorunlarıyla gerçek ölçülebilir toplumsal değişimi yaratmak için bize nasıl yardımcı olacağına dair düşündürücü bir sunum yapacak.

Frederik, yaratıcı ve medya organizasyonlarını iyiden büyüğe doğru yönlendirdi, bu da büyük fikirler geliştirmesine ve her zaman büyüme, yaratıcılık ve markalaşma üzerine odaklanmış büyük küresel, hırslı ortaklar için yaratıcı stratejiler uygulamasına izin verdi.

İskandinavya’da doğan ve büyüyen, pazarlama, iletişim, ürün tasarımı ve yenilik konularında sayısız uluslararası ödülle ödüllendirilen Frederik, Kopenhag, New York ve Londra’da yaşadı ve çalıştı.