Delivering the Good Life

Sustainable Brands Istanbul

16 – 17 Eylül 2020

Fairmont Quasar Istanbul

Geleceğe doğru yol alıyoruz! Bizimle geliyor musunuz?

Sustainable Brands global sürdürülebilir markalar topluluğu olarak 10 yılı aşkın süredir herkes için daha iyi bir gelecek sağlamak misyonu ile iş ve marka dünyasını yeniden biçimlendirme amacı etrafında odaklanmanın kolektif itici bir güç olduğuna, sürdürülebilir inovasyonun ise liderlik için ayrıştırıcı bir unsur olduğuna inanıyoruz.

Her yıl hep birlikte Sustainable Brands global sürdürülebilir markalar topluluğu dönüşüm liderleri ile sürdürülebilir iş ve markalar konusundaki en son gelişmeleri paylaşıyoruz, aşılması zor gözüken engeller için işbirliği yapıyoruz ve yeni jenerasyon iş liderlerine ilham veriyoruz.

Son yıllarda yeni bir gelecek ve iyi yaşam için alt yapıları oluşturduk. Şimdi ise kendimizi, markalarımızı, işimizi ve gezegenimizi -daha iyiye doğru- yeniden yapılandırma yolunda daha büyük bir inanç ve hevesle ilerliyoruz.

COVID-19’un ortaya çıkmasından bugüne yaşanan olaylar, bu görevin önemini her zamankinden daha fazla vurgulamakta, sürdürülebilir yaşam için ortaya konulan insan odaklı tüm eforlar, bu yeni dönemde markalara daha iyi bir yaşamın yeniden canlandırılması için altın bir fırsat sunmaktadır.

Sustainable Brands global sürdürülebilir markalar topluluğu olarak üyelerimizin, arkadaşlarımızın, ailelerimiz ve iş ortaklarımızın güvende olmaları bizim en önemli önceliğimizdir. Bununla birlikte, çocuklarımıza ve torunlarımıza miras bırakacacağımız gezegenimizin yenilenmesi için gerekli olan rejeneratif ekonominin inşa edilmesi konusunda direkt ve dolaylı tüm paydaşlar ile en iyi şekilde çalışma konusunda da kararlı olduğumuzu bildirmek isteriz.

Sustainable Brands global sürdürülebilir markalar topluluğu ortak misyonu ile İstanbul da bir kez daha bir araya gelmesi, birlikte öğrenmesi için; tüm paydaşlar ve çözüm sağlayıcıları ile çok daha büyük motivasyonla hep birlikte çalışıyoruz.

Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı, her şeyin yeni normaller ile tanımlanacağı bu yeni döneme hazır olmak için Sustainable Brands Istanbul konferansı 16-17 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşiyor.

Bu zorluk anını daha iyi bir dünya yaratmak için katalizöre dönüştürebiliriz. Bu andan itibaren ihtiyacımız olan geleceğe giderken bize katılacağınızı umuyoruz.

NEDEN BURADA OLMALISINIZ?

Amaç odaklı markalar çoğu zaman daha fazla müşteri çeker, çalışanların beklentilerini yerine getirir ve rakiplerinden daha iyi performans gösterir.​

Sustainable Brands – global sürdürülebilir markalar topluluğu olarak amacın gelişen bir iş dünyası için itici güç olduğuna, sürdürülebilir inovasyonun ise liderleri sürüden ayırdığına inanıyoruz. Her yıl hep birlikte  Sustainable global topluluğunun dönüşüm liderleri ile sürdürülebilir iş ve markalar konusundaki en son gelişmeleri paylaşıyor, aşılması zor gözüken engeller için işbirliği yapıyor ve  yeni jenerasyon iş liderlerine ilham veriyoruz.​

Son yıllarda yeni bir gelecek ve iyi yaşam için alt yapıları oluşturduk. Şimdi ise kendimizi, markalarımızı, işimizi ve gezegenimizi -daha iyiye doğru- yeniden yapılandırma yolunda daha büyük bir inanç ve hevesle ilerliyoruz.

BİR ARAYA GEL

Zamana ayak uydurmak ve daha kendini daha iyi bilen bir birey olmak için kendinizle ve çevrenizle yeniden bağlantı kurun.

TAAHHÜT VER

Hedeflerinizi belirleyin ve -daha iyi bir- geleceğe doğru bir dönüş yapın.

BAĞLANTI KUR

Yeni anlayışlar ve bakış açıları kazanmak için farklı insanlar ile fikir alışverişi yapın.

İŞBİRLİĞİ YAP

Değişim hızını yakalamak ve sürdürmek için yeni ortaklıklar, fikirler ve çözümler üretin.

Program

Program

Ana salon, Deep-Dive oturumları ve workshoplar ile çığır açan öngörüleri, yeni araştırma verilerini ve yenilikçi yaklaşımları keşfedin. 

Workshop

Workshop

Tasarım odaklı düşünme yaklaşımı ile İyi Yaşamı Sunmak 

Konuşmacılar

Konuşmacılar

Küresel düşünce liderlerinden farklı bakış açıları kazanın.

Raporlar

Raporlar

İyi Yaşam Sektör Raporları

Kayıt

Kayıt

SB’20 Istanbul kaydınızı buradan yapabilirsiniz!

Good Life Brand

Good Life Brand

Global Sustainable Brands

Sustainable Brands Dünyanın en büyük küresel markalar topluluğunda pozitif etki odaklı inovasyonu, iş modellerine entegre eden topluluğu.

Sponsorlar

Principal Sponsor

Hp Graphic Arts

Premier Sponsor

Fairy

Major Sponsorlar

L'oreal
Tencel
Veocel

Supporting Sponsor

Signify
SALogo-WEB-36

Katkıda Bulunanlar

Eker
Kordsa
Memorial

Ana Medya Sponsoru

NTV