Speaker Profile

Jenny Andersson

Strategist & Consultant / Stratejist ve Danışman

We Activate The Future

Değişimi Yaratan  CEO’ların Lider Yol Göstericisi

Global markalara ve girişimcilere fark yaratan, yıkıcı inovasyonlar gerçekleştirmek için  danışmanlık yapan Jenny Andersson bu yıl SB Istanbul’da değişim yaratan inovasyon için yeni iş modellerini, zor zamanlarda kar ve büyüme için yeniden hayal etmenin yollarını anlatıyor.

Virgin, Levi’s, Patagonia gibi yenilikçi markaların danışmanı olan Jenny Andersson markaların geleceği için ‘’The Three Voices of Innovation‘’ ile  değer, odak ve anlam nasıl buluşur sorusunun yanıtını veriyor. Markalara SDGs uyum mentorluğu da yapan Jenny Andersson, ilham veren deneyimini kaçırmayın..

 

Jenny Andersson, insanların ve gezegenin geleceği üzerinde pozitif bir sosyal ve çevresel etkiye sahip olmak isteyen kuruluşlarda amaç, değerler ve anlamın uyumlaştırılmasında uzmanlaşmış deneyimli bir marka ve iletişim stratejistidir. BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin bir veya daha fazlasına hem mentor hem de danışman olarak hitap etmeyi amaçlayan iddialı amaca yönelik girişimlerle çalışmakta ve insanlar için sürdürülebilir bir gelecek arayışı içinde olmak üzere insanlığı, işletmeyi, doğayı ve gezegeni yeniden bağlama gereği üzerine sık sık konferanslar ve workshoplar düzenlemektedir.


Jenny Andersson shares a simple framework which helps organisations design sustainable innovation that both reimagines the future, but keeps businesses afloat and profitable during times of turbulent change. Also she will talk about The Three Voices of Innovation and how to identify and work with the three different characters for sustainable innovation. The Three Voices of Innovation: how to identify and talk to The Busienss-As-Usual Manager; The Disruptive Innovator and The Future Visionary.

 

Jenny Andersson is an experienced brand and communications strategist, who specialises in aligning purpose, values and meaning in organisations looking to have a positive social and environmental impact on the future of people and planet. She works with ambitious purpose-led startups which aim to address one or more of the UN Sustainable Development Goals both as mentor, facilitator and consultant, and speaks frequently on the need to reconnect humanity, business and nature in pursuit of a sustainable future for people and planet.